לבירורים:04-8417559
ישנם סוגים שונים של צביעות אשר אנו שומעים עליהן כאשר אחד מהתחומים הוא צביעה שמשמשת בתעשייה. אנו רואים שישנן תעשיות מסוגים שונים כאשר כל אחת זקוקה לפעולות שונות של ייצור ותחזוקה. אחד מהתחומים של הייצור נוגע בצביעה כמו למשל צביעה תעופתית אשר נחשבת לאחד מהתחומים המדויקים יותר בענף התעשייה. ענף התעשייה הוא מגוון ומעבר לכך שמדובר על סוגים רבים של ייצור, מדובר גם על תהליכים שונים אשר משמשים בכל שלב. אחד מהתחומים הוא למעשה הצביעה. צביעה תעשייתית היא אינה צביעה רגילה, היא דורשת מיומנות גבוהה מאד של עבודת צביעה כיוון שהצביעה משמשת לא רק לנראות וליופי כי אם גם לבטיחות ושמירה על החלקים השונים אשר מיוצרים. לכן, יש לבחור לבצע את הצביעה התעופתית רק בעסק שיש לו ניסיון רב בצביעה, מיומנות גבוהה וגם מכונות מתאימות לביצוע המשימה.

עסקים המבצעים צביעה תעופתית

לא כל עסק אשר מתמחה בתחום הצביעה יודע לבצע גם צביעה תעופתית. על העסק להיות בעל המיומנות המתבקשת, ניסיון רב ומכונות מתאימות לביצוע המשימה. בעת בחירת העסק שיבצע את העבודה של הצביעה התעופתית מומלץ מאד לבדוק מהו הניסיון שלו, לבקש לשמוע עם אלו עסקים הוא כבר עבד ולברר באיזו דרך הוא מתכוון לבצע את הצביעה עבור החלקים השונים שיימסרו לו. לאחר בירור של כל הנתונים הללו ניתן יהיה לקבוע האם העסק הוא באמת מספיק מיומן לביצוע העבודה אשר נדרשת ממנו או לא.

רמת צביעה גבוהה

חשוב להבין כי עסק אשר מבצע צביעה תעופתית הוא עסק אשר יודע להתמודד מול צביעה מורכבת. הצביעה יכולה להיות בשימוש בחומרי אפוקסי, צביעה של פוליאוריתן, צבעים מוליכים ועוד כשהמרכיב החשוב ביותר הוא למעשה להתאים בין התוצאה הנדרשת לדרך העבודה. הצביעה חייבת להיות מדויקת לדרישות השונות ואחידה כך שכל פני השטח ייצבעו בדיוק באותו עובי בלי פספוסים. המשמעות של הצביעה התעופתית היא דיוק והקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר. כל פספוס בעבודה עלול להיות קריטי בשימוש בחלקים בפועל וזו הסיבה שיש לעבוד רק עם עסקים בעלי מיומנות גבוהה וניסיון מוכח של לקוחות מרוצים.