לבירורים:04-8417559

צביעת פלסטיק

צביעת פלסטיק- חדשנות בכל מקום

עד לא מזמן לא ניתן היה לצבוע פלסטיק. המוצר שקניתם נשאר לכל אורך השימוש בו באותו הצבע ואם חשקה נפשכם להחליף את הצבע היה עליכם פשוט לרכוש את המוצר מחדש. היום החיים צבעוניים הרבה יותר וכל מוצר כמעט יכול לשנות את הנראות שלו בהתאם לצורך. אין יותר צורך לזרוק מוצר איכותי וטוב רק כדי לעצב את המקום מחדש, כל שיש לעשות הוא לצבוע אותו בצבעים אשר מתאימים לפלסטיק וליהנות ממראה חדש לגמרי. הצביעה של הפלסטיק יכולה לשמש עבור חפצים שונים בבית והיא יכולה לשמש לצרכיי תעשייה שונים כאשר מה שהכי חשוב הוא להשתמש בחומרים המתאימים ביותר לביצוע המשימה הנדרשת.

בחירת הצבע איתו תבוצע צביעת פלסטיק

לא פעם אומרים כי הפרטים הקטנים הם שנותנים את המראה הכללי המרשים וזה אכן כך. כאשר אנו מחפשים אחר שינוי במשהו קיים, כל שעלינו לעשות הוא לבחון כיצד נוכל לעשות זאת ולקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורנו תוך שימוש בחומרים המתאימים למשימה. אנחנו צריכים לבצע את המשימה של הצביעה כשעלינו להבין שיש לפנינו אפשרויות צביעה רבות. היום ישנו מגוון רחב של צבעים ואנו יכולים להתאים מחדש כל כלי או ריהוט פלסטיק וכמו כן אנו יכולים ליצור עליו טקסטורות מיוחדות. צביעת פלסטיק יכולה להיות דומה לצביעה אמנותית, עומדות לרשותנו אפשרויות רבות של חומרים ושל טכניקות צבע כשכל שעלינו לעשות הוא לבחור איזו תוצאה נרצה לקבל ובהתאם להכין את המקום, המשטח ולרכוש את הצבע אשר מתאים לנו יותר מכל.

הליך עבודת הצביעה

צביעת פלסטיק זו פעולה אשר דורשת מעקב אחר ההוראות השונות. ראשית יש להקפיד כי המשטח אשר מיועד לצביעה יהיה משטח נקי. אנחנו לא יכולים לצבוע על פלסטיק שאינו נקי ולצפות לתוצאות המתאימות לנו. לאחר מכן יש לבצע הכנה של המשטח. צביעת פלסטיק צריכה למעשה "להדביק" את הצבע החדש על הישן ולכן מומלץ לרוב לשייף טיפה את הפלסיק באמצעות נייר שיוף עדין. הפלסטיק המחוספס "יתפוס" את הצבע טוב יותר מאשר פלסטיק חלק. לבסוף ניתן לבצע את הצביעה על משטח הפלסטיק ולתת לו להתייבש ייבוש מלא. חברת "גורן צביעה| הינה חברה המתמחה בתחום צביעת פלסטיק.